Zasady użytkowania umywalek

Jak korzystać z umywalki wykonanej ze sztucznego kamienia

Wpływ wrzątku

Trzeba pamiętać że podczas wylewania wrzątku do zlewu należy równocześnie odkręcić zimną wodę . Nie należy wylewać płynów których temp przewyższa 115 stopni C.

Narażenie na działanie gorących przedmiotów

Trzeba pamiętać że podczas wylewania wrzątku do zlewu należy równocześnie odkręcić zimną wodę . Nie należy wylewać płynów których temp przewyższa 115 stopni C.
Dbanie o ciemniejsze odcienie.
Zlewozmywaki (muszle) z błyszczącą powierzchnią z ciemnych materiałów wymagają bardziej starannego traktowania i opieki.
Narażenie na działanie substancji agresywnych
Jeśli substancje agresywne (benzyna, terpentyna, itp) rozleje się na powierzchnię zlewozmywaka, natychmiast przemyć dużą ilością wody.
Sposoby czyszczenia
Aby utrzymać w czystości jasne i świeże kolory,należy okresowo myć płynnym detergentem i wodą. Napełnić 1/4 zlewu wodą , dodać detergent i pozostawić na 15 minut. Następnie spłukać zlewozmywak.

Ostrzeżenie! Metoda ta nie nadaje się do ciemnych odcieni.

Wpływ wyrobów ściernych
Czyszczenie powierzchni; umywalkę należy czyścić miękką szmatką lub gąbką z użyciem płynu do mycia. W żadnym wypadku nie należy używać agresywnych środków czyszczących, które mogą uszkodzić powierzchnię produktu.
Działanie spadających przedmiotów
Aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych lub uszkodzeń powierzchni produktu, należy nie dopuścić by twarde lub ostre przedmioty uderzały o powierzchnię zlewu lub umywalki.
Wystawienie na działanie chemikaliów
Nie wolno używać acetonu do usuwania plam i innych rozpuszczalników.
Działanie gorącego powietrza
Nie kieruj palników gazowych lub strumienia gorącego powietrza z suszarki przemysłowej bezpośrednio na produkt.
Warunki gwarancji
Szkody spowodowane nieprzestrzeganiem zaleceń producenta, a także montowanie produktów na zewnątrz, skutkuje utratę gwarancji.